Styl industrialny jest uwielbiany przez wielu młodych ludzi. Idealnie wpisuje się w dynamiczne życie miejskie, jakie wielu z nas prowadzi. W przestrzeni tworzonej w tym stylu nie może zabraknąć hokerów, czyli wysokich krzeseł.

Jeżeli w Twoim mieszkaniu kuchnia jest połączona z salonem, na pewno masz tam również wyspę. Warto przy niej ustawić wysokie krzesła, czyli hokery. Będzie to idealne miejsce do jedzenia szybkich posiłków. Nie tylko śniadanie przy takiej wyspie będzie smakowało bardzo dobrze.

Stoły w stylu industrialnym najczęściej składają się z blatu z litego drewna oraz solidnej metalowej ramy. Te same materiały wykorzystuje się do produkcji hokerów, dlatego bardzo łatwo samodzielnie stworzyć spójny stylistycznie komplet. Można na przykład ciekawe propozycje znaleźć na stronie firmy LOFT Decora. Hokery uda się bardzo łatwo dopasować do każdej wyspy, jak i do wysokiego stołu w stylu industrialnym. Wystarczy tylko zapoznać się z ofertą danej firmy, a na pewno będzie to jak najbardziej możliwe.

Jakie hokery industrialne wybrać do domu?

Wysokie krzesła barowe, czyli hokery dostępne są w różnych wersjach. Możemy wybrać hokery z regulacją wysokości. Dzięki stabilnej metalowej konstrukcji z okrągłym siedziskiem, będzie się miało dogodne warunki do tego, aby zjeść posiłek siedząc przy tym na wygodnym miejscu. W dodatku uda się dostosować wysokość krzesła do swoich potrzeb, co będzie dodatkową zaletą. Regulacja będzie możliwa przy użyciu specjalnego pokrętła. Wystarczy nim pokręcić, aby ustawić dogodną wysokość hokera. Taki mebel będzie ulubionym w Twoim wnętrzu, ponieważ można będzie go w pełni dostosować do swoich potrzeb.

Możesz również wybrać hoker industrialny na skośnych nóżkach. Pozwoli to wprowadzić do wnętrza nieco stylu retro. W latach 50. i 60. meble wprowadzane do wnętrz były oparte właśnie na drewnianych skrzyżowaniach, co wygląda bardzo ciekawie. Oczywiście w stylu industrialnym nóżki te zostaną wykonane z metalu, ale lekkiego i takiego, który będzie naprawdę świetnie komponował się z drewnianym siedziskiem. Krzesło wykonane w taki sposób będzie stabilne i bardzo wygodne.

Do wyboru jest także hoker industrialny z niskim oparciem. Zawsze to dobrze, gdy przy krześle znajduje się oparcia. Stanowi dodatkową podporę i jest dużo bardziej wygodne niż krzesło tylko z siedziskiem. Hokery wyposażone w takie oparcia będą dużo bardziej komfortowe podczas korzystania.

Hokery w Twoim domu – to bardzo dobry pomysł

Jeżeli chcesz urządzić dom lub mieszkanie w stylu industrialnym, hokery powinien znaleźć się obowiązkowo na Twoim wyposażeniu. Jest to podstawowy mebel, który wprowadzi niezwykły klimat do wnętrza. Można będzie na takim wysokim krześle wygodnie usiąść i na pewno odczuwało się będzie z tego powodu wielką przyjemność. Najważniejsze jest jednak to, aby wybrać hokery stabilne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu bez żadnego problemu można będzie z nich korzystać przez długi czas. Nic złego nie będzie się z nimi działo, a korzystanie z nich będzie niezwykle komfortowe.

Dodaj komentarz