Właścicielem Printeen.pl, zwanej dalej stroną jest firma Primo-Tech, z siedzibą: przy ulicy Sobieskiego 272, 42-580 Wojkowice, NIP: 6252328654.

1. Chcąc zamieścić wpis bądź artykuł na stronie, należy skontaktować się bezpośrednio z obsługą klienta firmy Primo-Tech, poprzez adres e-mail: biuro@primo-tech.pl.
2. Właściciel strony zapewnia, iż publikacja artykułu na stronie będzie miała miejsce przez minimum 12 miesięcy licząc od daty publikacji artykułu.
3. Właściciel strony zapewnia, iż artykuł powierzony nie zostanie w żaden sposób zmieniony lub nadpisany, a link będzie przez okres minimum 12 miesięcy prowadził we wskazany przez zamawiającego adres internetowy.
4. Na stronie przyjmowane są wyłącznie treści powiązane tematycznie.
5. Na stronę nie przyjmuje się treści zabronionych polskim prawem, nie przyjmuje się treści niezwiązanych z tematem oraz uważanych z obraźliwe lub rasistowskie.
6. Treści dostarczone na stronę, poddawane są skrupulatnej kontroli, która sprawdza czy treść jest powiązana z tematyką strony, poprawna gramatycznie oraz ortograficznie, a także składna i przyjazna dla czytelnika.

Dane kontaktowe:
Primo-Tech
ul. Sobieskiego 272
42-580 Wojkowice
NIP: 625-232-86-54
e-mail: biuro@primo-tech.pl